1 Mart 2018 Perşembe

author photo

Alondan Ülkemizde freelancer çalışanlarla müşterileri bir araya getiren güvenli ödeme yöntemine sahip bir platformdur. 

Oturduğunuz yerden yeteneklerinizi kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. 2016 yılından itibaren hizmetlerine devam eden alondan.com freelancer çalışanlar ile işletmeleri bir araya getirmeye devam ediyor. Türkiye’de müşterilere ve freelancer çalışanlara yardım etmek, işlerin uygun olarak tamamlanmasını kontrol eder. On lira ile aklınıza gelen birçok işi yaptırabilirsiniz. Alondan ile hem freelancer çalışanlar kazanıyor hem de müşteriler uzman kişilerden aldıkları hizmetlerden memnun kalıyor.

Düşük bütçe ile kaliteli hizmetlerin ana adresinde;

● İnternet reklamcılığı,
● Özgün içerik
● Çeviri
● Seslendirme
● Web sitesi yapımı
● Grafik Tasarım
● Logo
● Video ve animasyon
● Müzik alt yapısı
● Marka tanıtımları
● Yazılım
● Teknoloji
● İş ve yönetim yer almaktadır.

Bu alanlardaki uzman freelancer çalışanlar yeteneklerini kullanarak yardıma ihtiyacı olan kişilere uygun fiyat ile yararlanabilir.

Alondan.com en etkili şekilde yetenekleri nakite dönüştürmek için bulunuyor. Akla gelen birçok farklı işi on lira kadar küçük miktar ile satın alabileceksiniz. Alternatif ödeme seçenekleri ile her zaman müşteriyi ve satıcıyı düşünür. Hem müşterilerin sorun yaşamasına engel olmak hem de freelancer çalışanların sorunlarını ortadan kaldırmak adına havuz sistemi ile işlemler yürütülür. İş teslim edilmeden önce, müşteri havuza parayı aktarır ancak alıcı işi onaylarsa freelancer’ın hesabına kazancı aktarılır. Güvenli havuz sistemi sayesinde iki tarafın da sorunları ortadan kaldırılır.On lira ile ne mi yapabilirsiniz? İlk bakıldığı zaman bu kadar düşük bütçe ile ne yapılır diye düşünülüyor olsa bile birçok işinizi 10 liraya yaptırabilirsiniz.

Alondan.com içerisinde yer alarak;

● Projelerinizi rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.
● Anlamadığınız neresi olursa rahat bir şekilde yardım alabilirsiniz.
● Seslendirme
● Logo tasarımı ve web sitesi
● Birçok dile çeviri
● Marka tanıtımları gibi işlemleri on liradan alabilir ya da satabilirsiniz. Aradığın ne varsa on liradan başlayan fiyatlarla alondan.com'da.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...
Önizle
Sosyal Sorumluluk

Bu yazımız için 0 yorumlar


EmoticonEmoticon

Next article Next Post
Previous article Previous Post

Reklam

Önizle
 
Önizleme
Bumerang - Yazarkafe