Cilt güzelliği için maden suyu - Yaşam Cafe

Cilt güzelliği için maden suyu

Yeşim Salkım, yüzünde hiç kırışıklık, pürüz, leke olmamasının sırrını açıkladı: 18 yıldır yüzünü maden suyuyla yıkıyor.


Televizyon gazetesinin haberinde Salkım ile birlikte sağlıklı beslenme kuralları, cilt güzelliği gibi konularda bilgiler veren Ender Saraç, 39 yaşındaki ünlü şarkıcının güneş ışığı altındayken bile hiç bir pürüz, leke ya da kırışıklığının bulunmadığına dikkat çekti. 


Saraç, Salkım'a yüz güzelliği için ne yaptığını sordu.
Yeşim Salkım, büyük ölçüde genlerine bağlı olduğunu ancak 20 yaşından beri de haftada bir gün yüzünü soğuk maden suyuyla yıkadığını söyleyerek kadınlara şu tavsiyelerde bulundu:


"Genlerim büyük bir avantaj ama ben yüzümü yaklaşık 20 yaşından beri hemen hemen haftada bir gün mutlaka bildiğimiz maden suyuyla yıkarım. Gazı kaçmamış soğuk maden suyuyla yıkamak şok etkisi yapıyor. Sabah uyandığınızda haftada bir gün bunu yapın. 


Hatta haftada bir gün banyo küvetini doldurun ve içine 2-3 şişe maden suyu ekleyin ve içine yatın. Gerçekten ben hep bunu yaptım. Maden suyunu içmeyi de ihmal etmem. Her gün 1-2 tane mutlaka içerim. Ben özel markaları tercih etmemeye çalışıyorum. Daha doğal ve doğadan gelen, çok katkı maddesi olmayan şeyleri kullanmak çok daha faydalı."

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar