Veka Medya

Sitemizde tanıtım yazılarınızı yayınlıyoruz


Tanıtım yazısı yayınları hakkında:  

  • Tanıtım yazısı uzunluğu ortalama olarak 300-500 kelime civarında olmalıdır. Yazı ile birlikte konuya uygun bir adet resim eklenmelidir. Yazınız word dosyası ve resim jpeg, png. olmalıdır.
  • Tanıtım yazısı sizin tarafınızdan hazırlanmalıdır. Bizim tanıtım yazısı hazırlama hizmetimiz bulunmuyor. 
  • Tanıtım yazısı en fazla 3 link içerebilir.
  • Sadece anahtar kelimeye odaklanmış ve anlam bütünlüğü taşımayan yazılar kabul edilmez.
  • Yetişkinlere yönelik içerikler, bahis, kumar, alkol konulu içerikler kabul edilmez.
  • Tanıtım yazıları site yayında olduğu sürece kalacaktır.
  • Tanıtım yazısı ücretleri için Havale ve EFT kabul edilmektedir. Yazı yayınlandıktan sonra, 1 hafta içerisinde ücreti alınamayan yazılar siteden derhal kaldırılır.


Yayınladığımız TANITIM YAZILARI için tıklayınız.


Bilgi için e-maille ulaşınız: iletisim@vekamedya.com ; vekamedya@gmail.com

Banner reklamlar


Banner reklam
Banner reklam, web sitelerine yerleştirilen, değişik boyutlarda, resim de içeren bir reklam çeşididir. 

Sitelerimizde yayınlatabileceğiniz banner reklam ölçüleri: 

300×250 Reklam Ölçüleri
Banner reklamlar arasında en çok kullanılan ölçülerden bir tanesi 300 e 250’dir. Bu ölçü orta boy dikdörtgen olarak da bilinmektedir. Metin içeriğine yerleştirilmesi uygundur. Makalelerin sonuna da yerleştirerek iyi performans verebilir. Genellikle reklam veren kişilerin aynı boyutta daha çok reklam envanteri bulunur. Aynı anda metinleri ve resimleri etkinleştirdiğiniz zaman, reklamdan alacağınız kazancın artmasını sağlayabilirsiniz.

336×280 Reklam Ölçüleri
Büyük dikdörtgen adı verilen bu ölçü, genellikle metin içeriğine yerleştirilir. Görüntülü reklamlarda kullanılması da etkili olur. Reklam veren kişilerin çoğu zaman aynı boyutta diğer reklam envanteri de bulunur. Metinlerin ve resim reklamların artırılması sayesinde reklam verenler daha fazla gelir elde edebilirler.

728×90 Reklam Ölçüleri
Bu ölçü, leaderboard olarak da bilinir. Genellikle ana içeriğin üst kısmına ve forum sitelerinin içine yerleştirilirler. Resim reklamları etkinleştirerek daha fazla kazanç elde etmeniz mümkündür. Reklam vermek isteyen markalar tarafından sık tercih edilir.

300×600 Reklam Ölçüleri
Bu ölçü yarım sayfa olarak da adlandırılmaktadır. Ölçü sayesinde reklam veren kişilere daha çok sesinizi duyurabilirsiniz. Kullanıcılar ile aranızda zengin bir iletişim olmasını istiyorsanız, bu reklam ölçüsünü tercih edebilirsiniz. Reklam boyutları en hızlı büyümeye elverişli olandır. Markalar tarafından sık tercih edilir. Etkileyici reklam boyutları kullanıcıların ilgisini çeker.

970x90 Reklam Ölçüleri
"Büyük leaderboard" olarak da bilinir.
Videolar, fotoğraflar, animasyonlar ve uygulamalar gibi Yüksek Çözünürlüklü içerikleri göstermek için bu boyut idealdir.

*Banner reklam detay ve fiyat teklifi için : iletisim@vekamedya.com ; vekamedya@gmail.com


Bu yazımız için 0 yorumlar


EmoticonEmoticon

 
Önizleme
Bumerang - Yazarkafe