Erkeği etkilemek için ne gerekli? - Yaşam Cafe

Erkeği etkilemek için ne gerekli?

Havalı saçlar, dar elbiseler ya da kırmızı ojeler, çekici olmak için yeterli mi?

Sadece dış görünüşü, bir kişinin çekici kabul edilmesi için yeterli değil... Yani bir kadın istediği kadar vücudunu sımsıkı saran kısacık elbise giysin, kendisinin çekici göründüğüne inanmadığı sürece, çevresini yeterince etkileyemeyecektir. İşte sizi daha da seksi gösterecek öneriler...

KENDİNİZE GÜVENİN

Kendine güvenmek, çekici olmanın en önemli koşulu. Başkalarının çekici olduğunuza inanmalarını istiyorsanız, öncelikle kendinize inanmanız ve güvenmeniz gerekiyor.

VÜCUDUNUZLA BARIŞIK OLUN

Vücudunuzla barışık olduğunuz zaman, etrafınızda çekici bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle vücudunuzu rahatlatmak, çekici olma yolunda size yardımcı olacaktır.

DİK DURUN

Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürüyün, spor yapın ve vücudunuza güvendiğinizi gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.

SADECE "KENDİNİZ" OLUN

Çoğu insan kimin sahte kimin içten olduğunu kolayca anlayabilir. Ne kadar doğal olursanız, kendinizi o kadar rahat hissedecek, böylece insanları o kadar kolay etkileyebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz insan 'gerçek' sizle ilgilenmiyorsa, çekici olmanızın pek de bir anlamı yok!

Cosmotürk
✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar

Reklam **** Tanıtım
Bumerang - Yazarkafe