Kayınvalidelere özel botoks! - Yaşam Cafe

Kayınvalidelere özel botoks!


Düğün öncesi sizin de gençleşmek hakkınız

Gelinlerin güzellik rejimlerini biliyoruz. Peki gelinler bu özel güne itinayla hazırlanırken kayınvalideler neden boş dursun? Ebette gençleşmek, pürüzsüz, dinç, yaşının iyisi bir cilde sahip olmak onların da hakkı.

Bu güzellik rejimi nereden baksanız 1 sene evvelinden başlıyor. Amaç düğün gecesi iyi gözükmek, damat ya da gelinin annesi olmak fark etmeksizin, zinde bir görüntü ile misafirleri ağırlamak
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, düğün öncesinde yapılan özellikle botoks uygulamasına dikkat çekerek bazı açıklamalarda bulundu: "Düğün günü haftalardır koşturan, ev bakan, yeni bir ev oluşturan, tüm düğünle ilgilenen sevgili kayınvalideler için bazen tam bir kabus olabiliyor. Çünkü bir bakıyorlar onca koşturmacanın içinde kendilerini ve ciltlerini ihmal etmişler.

Tüm bu stresin yan etkilerine karşı koyarak dinlenmiş ve parlak bir cilde sahip bir anne olabilmek için, bizlere koşuyorlar ama zamanlama aslında çok önemli. Mümkünse bu botoks düğünden beş ay önceden planlanmalı. Çünkü tedaviye başladıktan sonra geri dönüşüne bakmak, ardından kontrolü yaptıktan sonra 2. dozu çok daha güvenilir bir şekilde almak hem avantajlı, hem de son derece önemli.

Botoksta sonuçların ortaya tam olarak çıkması yaklaşık üç haftayı alır, bu noktada hassas ayar yapabiliriz. Etkisi ise en az üç ay sürer. Ardından, düğün gününden beş hafta önce tekrar muayene ederiz ve tekrarlarız. İşte bu en mükemmel sonucu verir.

Lütfen önce doktorunuzun deneyimini ve güvenilirliğini araştırın. Yalnızca sosyal medya popülerliğine veya bir arkadaşınızın görüşüne dayalı olarak gitmeyin. Tüm endişelerinizi konuşun. İyi bir doktor, sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak size alternatif seçenekler olup olmadığını söyleyecek ve önerecektir. Üzerinizde kesinlikle baskı hissettirmemeli. Doğal bir görünüm için daha hafif dozlar isteyin çünkü zaten daha fazlası her zaman eklenebilir. Amacımız düğün sahibi olarak, geceyi naif geçirmek.

Sanatsal bakış açısını bulun

"İyi bir botoks sizi bu büyük gününüzde doğal gösterebilir ve sanatsal bir doktor seçtiğinizde ise botoks emin olun güzelliğinizi artıracaktır. Unutmayın, burun, çene ve çene çizgisi etrafındaki gelişmiş alanlar sadece botoks konusunda uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır.

Alın ve iki kaş arası

"Kuşkusuz, annelerin en büyük hatası özellikle alın ve iki kaş arası çizgilerine odaklanmaları. Oysaki bunun kararını uzman doktorunuz vermeli, kısaca teşhisi siz değil doktorunuz koysun lütfen! Alın içine yapılmış hatalı botoks uygulaması, kaşların ağır görünmesine veya abartılı bir kemer oluşturmasına neden olabilir. Hafif bir dozlama doğal görünen hafif kaldırılmış bir kaş görüntüsü verecektir. "

Gözlerin etrafında dikkatli olun

"Göz çevresindeki kırışıklıkları gidermek gülümsemede bir değişime neden olabilir, bu da bir anne olarak sizi o gece gerçekten sinir edebilir. Ayrıca yıllarca hatırlanacak ve duracak fotoğraf karelerinde taze bir gülümseme ile var olmak isteyen annelere önerim, doktorlarına göz çevresinin doğal duruşuna özellikle dikkat etmesini söylemeleri olacaktır."

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar