19 Ocak 2019 Cumartesi

author photo

Yüz Felci Neden Oluşur?
Yüz felci, maalesef ki günümüzde birçok insanın yaşadığı çoğu zaman bir nedeni yokken beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar. Doç. Dr. Serdar Nasır, yüz felci hastalığı üzerine yoğunlaşmış ve hastaları ile birebir ilgilenerek tedavi öncesi ve sonrası her zaman hastalarının yanında olarak onlar bu süreci atlatmasına yardımcı olur. Anka Tıp Fakültesi mezunu olan Doç Dr. Serdar Nasır, yüzfelci.net adlı sitesinde hem yüz felci hakkında detaylı bilgiler veriyor hem de hastalarını paylaşarak tedavi sürecinde izlenen yoların neler olduğunu yüz felci geçiren hastaların bilinçlenmesi konusunda yardımcı oluyor.


Yüz Felci Nedenleri Nelerdir?
Yukarıda da söylediğimiz gibi yüz felci bazen bir neden olmadan ortaya çıkabiliyor. Aynı zamanda başa darbe alma, soğukta veya rüzgarda kalma ve kafatası çatlaması veya buna benzer yüze alınan ağır darbeler gibi sebeplerden ortaya çıkabildiği gibi baş veya boyun tümörü, orta kulak enfeksiyonu veya diğer kulak hasarları, kene yapışmasından kaynaklanan lyme hastalığı, ramsay-hunt sendromu, ms hastalığı ve guillain-barré sendromu gibi bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkileyen hastalıklar da yüz felci geçirmenize sebep olabilir. Yüz felci nedenleri hakkında daha fazla bilgi almak için yuzfelci.net adresine bakabilir ya da iletişim bilgilerinden Doç. Dr. Serdar Nasır ile görüşebilirsiniz.

Yüz Felci Geçer Mi?
Dr. Serdar Nasır, yüz felci geçiren hastalarının tedavi öncesi ve sonrasını arşivleyerek bu arşivleri yuzfelci.net adresi üzerinden paylaşıyor. Eğer yüz felci geçiren hastalara kalıcı olman erken teşhis konularak doğru tedavi yöntemlerini uygulandığı zaman bu hastalıktan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Burada önemli olan detay erken teşhis konulmasıdır. Bu yüzden eğer yüz felci geçirdiğinizi düşünüyorsanız hemen yuzfelci.net adresi üzerinden Doç. Dr. Serdar Nasır ile iletişime geçebilirsiniz.

 Muayene Adresi: Çankaya, Cinnah Cd. No:75/5  Çankaya/Ankara  06680 Türkiye
 Telefon0312 441 0600
                 0533 085 21 59


SPONSOR İÇERİKTİR.

*Bu sitede yazı yayınlatmak için tıklayın!
Önizle
Sosyal Sorumluluk

Bu yazımız için 0 yorumlar


EmoticonEmoticon

Next article Next Post
Previous article Previous Post

Reklam

Önizle
 
Önizleme
Bumerang - Yazarkafe