Gelenekselden Moderne Şık Gardırop Tasarımları

Gelenekselden Moderne Şık Gardırop Tasarımları

Gardırop modelleri, yatak odalarınızın düzenli ve kullanışlı olmasını sağlayan mobilyaların başında geliyor. Bu mobilyaları yatak odası takımınızla birlikte alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. İder Mobilya, sizi her dekorasyon stiline uygun şık ve işlevsel mobilya tasarımları ile buluşturuyor. Kaliteyi ve şıklığı bir arada yakalamak için İder Mobilya’nın gardırop modellerini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Aradıklarınıza Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz

Gardırop tasarımlarında bulunan raf ve bölmeler, birbirine benzer giysilerinizi kullanışlı bir şekilde gruplamanızı sağlar. Böylece aradığınız her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı dağınıklıktan uzak ve bir düzen içinde yerleştirdiğiniz bu mobilyaların çekmeceli modellerine de ulaşabilirsiniz. Sessiz sürgü düzenekleri ile çalışan çekmeceli modellerin işlevselliği, yaşam alanlarınızdan daha fazla verim almanızı sağlar. Gardırobunuzun sunduğu alanı olabildiğince fazla kullanarak yer tasarrufu da elde edebilirsiniz. Bu nedenle raflı ve bölmeli seçenekler, kullanıcıların gözdesi olarak yer almaya devam ediyor.

Gelenekselden Moderne Şık Gardırop Tasarımları


İhtiyacınıza Uygun Mobilya Boyutlarını Tercih Edin

Yaşam alanlarınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak gardırop tercihi yaparsanız mobilyanız odayla mükemmel bir şekilde bütünleşir. İhtiyacınıza göre farklı boyutlardaki 3 kapılı gardırop ya da 4 kapılı gardırop seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Dekorasyon stilinize uygun kesimlere sahip mobilyaları tercih edebilirsiniz. Geleneksel ve klasik dekorasyon stillerinden hoşlanıyorsanız oymaların ve işlemelerin yoğun olduğu modellere yönelebilirsiniz. Ahşap ve metalik oymaları yatak başlığında da tercih ederek dekorasyonunuzu etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Modern ve minimal yatak odaları için aynalı ve sade tasarımlara ulaşabilirsiniz. Aynalı modeller, mekana derinlik kattığı ve modernlik de kazandırdığı için sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle küçük ve dar mekanlarda ayna detaylarından yararlanarak yaşam alanlarınızı olduğundan daha geniş ve aydınlık gösterebilirsiniz.

Mekanı Verimli Bir Şekilde Kullanın

Gardırop tercihi yaparken mekana uygun tasarımlar tercih ederseniz yaşam alanınızda oldukça fazla yer tasarrufu yapabilirsiniz. Yer sorunu yaşadığınız mekanlarda sürgülü gardırop modellerini tercih etmelisiniz. Böylece gardırop kapağının açılması için ekstra bir alana gerek duymazsınız. Sürgülü modellerde ayna kullanımı oldukça popülerdir. Aynalı ve sürgülü kapaklar ile yaşam alanınızı olabildiğince verimli kullanabilirsiniz. Oldukça işlevsel olarak tasarlanan bu dolapların farklı boyutlarına ulaşarak ihtiyacınız olan yatak odası dizaynını elde edebilirsiniz.

Odanızın Köşelerini Doldurabilirsiniz

Yaşam alanlarının köşe kısımları genellikle kullanışsız bir şekilde dekore edilir. Bu durum odanızın verimsiz bir şekilde kullanılarak daha dar görünmesine neden olur. Asimetrik bir odayı dekore ediyorsanız bu modeller tam da ihtiyacınıza hitap eder. Köşe gardırop modelleri ile yaşam alanlarınızın her köşesini işlevsel bir şekilde kullanmanız mümkündür. Farklı dolap parçalarından oluşan bu ürünler için yaşam alanınızın ihtiyacına uygun parçaları satın alabilirsiniz. Bu tür tasarımlar giyinme odası tasarlamak için de idealdir. Oldukça geniş bir iç hacim sunan köşe gardırop tasarımlarında bulunan raf ve bölmelere pek çok giysinizi kolaylıkla sığdırabilirsiniz.

Gelenekselden Moderne Şık Gardırop Tasarımları


Hem Modern Hem Geleneksel Stillerin Baş Tacı: Ahşap Tasarımlar

Ahşap mobilya seçenekleri hem geleneksel hem de modern tarzlara hitap edebilir. Modern dekorasyonlar için düz ve sade kesimlere sahip ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mat ve yumuşak renklere sahip tasarımlar ile huzurlu ve sakin yatak odası tasarımlarına imza atabilirsiniz. Geleneksel stiller içinse ürün seçiminizde krem ve kahverengi tonlarına ağırlık verebilirsiniz. Gardırobunuzun çekmece ve bölmeleri sayesinde dilediğiniz eşyaya ulaşmanız da kolaylaşır. Farklı bölmeler, farklı eşyaların gruplanıp düzenlenmesi için özenle tasarlanmıştır. İder Mobilya’da hem klasik hem de yenilikçi stillerin dekorasyon anlayışlarına hitap eden gardırop seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun gardırop fiyatları İder Mobilya’da sizi bekliyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar

Reklam **** Tanıtım
Bumerang - Yazarkafe