Kaliteli Veteriner Hizmetleri

Kaliteli Veteriner Hizmetleri

Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlarımız ailemizin bir üyesidir. Bu sevimli dostların sağlığına önem vermek daha uzun ömürlü ve sağlıklı yaşamalarını sağlayacaktır. Özellikle aşılarının düzenli olarak yapılması, rutin kontroller hayvan sağlığı açısından oldukça önemlidir.


Evcil hayvanların sağlıklı bir yaşam sürmeleri açısından veteriner seçimi de oldukça önemlidir. İşinde uzman ve etik değerler çerçevesinde gerçekleştiren veteriner hekimlerin seçilmesi ve bu yolda beraber ilerlenmesi oldukça önemlidir.


Veteriner Hizmetleri


Veteriner hizmetleri sevimli dostlarımız için oldukça önemlidir. Özellikle acil durumlarda veterineriniz ile hızlı bir şekilde iletişim kurmanız oldukça önemlidir. Bu şekilde hayati bir problem karşısında hızlı hareket edilerek sorunların üstesinden gelinebilir.


İnsan sağlığı kadar, hayvan sağlığı da oldukça önemlidir. Hayvanların da iyi koşullarda yaşama ve bakımlarının iyi bir şekilde yapılması hakları vardır. Bunun bilinci ile çalışan veteriner hekimler ile yola devam etmek oldukça önemlidir.


Pet Taksi Uygulaması


Özellikle büyük şehirlerde hayvan besleyen kişilerin özel aracı yoksa sevimli dostlarını veterinere götürmeleri sıkıntı olabilir. Taksiler genelde hayvan kabul etmezler. Toplu taşıma araçlarında da kalabalıktan dolayı hayvanlar strese girebilir, sıkıntı çıkarabilir, pek çok olumsuz durum olabilir.


Bu tarz durumlar ile karşılaşmaktan korktukları için hayvan sahipleri genelde evcil hayvanlarını veterinere götürmekten kaçınabilmektedir. Ancak bu çok yanlıştır. Çünkü hayvanlarında düzenli olarak aşılanmaya ve kontrol edilmeye ihtiyaç vardır. Ayrıca kimse evinde beslediği dostlarının hasta olmasını istemez.


Bu bağlamda Pet Adress olarak pet taksi uygulamasını başlattık. Bu şekilde hem hayvan sahipleri hem de hayvanlar veteriner kontrolleri için sıkıntılı durumlar yaşamak zorunda kalmazlar. Vet taksi uygulaması ile evlerde aşı uygulaması yapılabilir ya da evcil hayvanların kliniğe taşınması sağlanabilmektedir. Bunların dışında hayvanlar için mama servisi de yapılmaktadır.


Bu sayede evcil dostlarınız ve sizler sıkıntı yaşamadan İstanbul veteriner hizmetlerinden sonuna kadar faydalanmış olursunuz. Vet taksi uygulaması hafta içi ve hafta sonu hizmet verdiği için istediğiniz zaman ve saatte bu uygulamadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.


Son Teknoloji Ekipmanlar


Evcil hayvanların en iyi şekilde tedavilerinin yapılabilmesi için kliniğimizde son teknoloji ekipmanlar bulunmaktadır. Böylelikle hayvan sahipleri ve hayvanlara ihtiyacı olan en iyi hizmeti sunmaktayız. Kliniğimizde bulunan tüm cihazlar son teknoloji ile üretilmiştir.

 

Acil durumlarda hayvan dostlarımıza en iyi şekilde müdahale edebilmekteyiz. Bu sayede pek çok kritik konu sıkıntı yaşamadan tedavi edilebilmektedir.


Alanında uzman veterinerlerimiz doğru tanı ve tedavi ile evcil hayvanlarınızın hastalıklarını kısa sürede iyileştirmektedir. Hayvanların tedavisinin gerçekleşebilmesi için doğru tanı oldukça önemlidir. Hastalık teşhisinin doğru yapılmaması yanlış tedavi uygulanmasına neden olur. Bunun sonucunda da geri dönüşü olmayan problemler yaşanabilir. Hatta sonuçları ölümcül de olabilir.

 

Veteriner hekimlerimiz tecrübeler ve donanımı ekipmanlar ile doğru teşhis ile doğru tedavi yöntemlerini uygularlar. Evcil hayvanların yaşadığı problemin kesin nedeninin bulunması için tüm tetkikler ve gerekli tahliller yapılır. Tüm bu işlemler için uzun süre beklemenize de gerek yoktur. İşlemler kısa sürede gerçekleştirilir ve hızlı bir şekilde tedavi uygulamasına başlanmaktadır.


Haftanın Her Günü 24 Saat Hizmet


Hayvan dostlarımız için acil bir durum olduğu zaman hızlı bir şekilde veteriner hekime getirilmesi gerekmektedir. Bayrampaşa veteriner kliniğimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede acil durumlarda hızlı bir şekilde müdahale edilerek sıkıntılı durumların tedavisi mümkün hale getirilebilir.

 

Hayvanların hastalanması durumunda gece kötülenme gibi süreçler yaşanabilmektedir. Böyle bir durumda veteriner hekim ile iletişime geçmek ve açık klinik bulmak bir hayli zordur. Ancak evcil dostlarının sağlığı için veteriner kliniğimizi tercih eden hayvan dostları bu tarz can sıkıcı problemler ile karşılaşmazlar.


İhtiyacınız olan her an ve saatte veteriner hekimlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Gece acil bir durum yaşandığında ya da hafta sonu herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda veteriner hakimlerimiz hızlı bir şekilde evcil dostlarınız ile ilgilenir.


Profesyonel Veteriner Hekim Kadrosu


Hayvanların hastalanması durumunda teşhis etmek insan hastalığından çok daha zordur. Çünkü hayvanlar konuşamadıkları için ne şikayetleri olduğunu ya da nerelerinin ağrıdığını söyleyemezler. Gaziosmanpaşa veteriner kliniğimizde bulunan profesyonel ve alanında uzman hekimler dostlarınızın yaşadığı hastalıkların kısa sürede tanısı koyarak tedavisine başlarlar.


Ekiplerimizin profesyonel olması sebebi ile evcil dostlarınız ile çok iyi bir şekilde ilgilenilmektedir. Gerekli tetkikler ve tahliller uygulanır. Sonrasında ise doğru ilaçlar ve tedavi yöntemleri ile evcil dostlarınızın sağlığına kavuşması sağlanır.


Hasta Takibinin Düzenli Bir Şekilde Yapılması


Hayvanların belli aralıkla aşı olması ve rutin kontrollerin yapılması gerekmektedir. Ancak günlük hayatın koşturmacası içinde kişiler evcil dostlarının aşı takvimini takip edemeyebilirler. Veteriner kliniğimizde sizler için hasta takibini düzenli bir şekilde yapıyoruz. Böylece evcil hayvanınızın aşı zamanı geldiğinde unutmadan kliniğimize gelerek aşı olmasını sağlayabilirsiniz.


Yoğun Bakım Üniteleri


Hayvan kliniklerinde durumu ağır olan hayvanların yoğun bakım ünitelerinde tutulması oldukça önemlidir. Kliniğimizde yüksek donanımlı ve son teknoloji yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Bu sayede sevimli dostlarınız ile ilgili hayati durumlarda yoğun bakım ünitelerinde en iyi şekilde tedavilerinin yapılması sağlanmaktadır.


✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar

Reklam **** Tanıtım
Bumerang - Yazarkafe