Devr-i Tesettür Abiyeleriyle Özel Günler Daha Bir Özel

Devr-i Tesettür Abiyeleriyle Özel Günler Daha Bir Özel


Biz kadınlar yok muyuz biz kadınlar… Düğündü, nişandı, birinci yaş günüydü, oğlanın sünnetiydi, kızın kınasıydı, koşturmadığımız özel gün kalmıyor. Varsın kalmasın, hepsinin anısı kalıyor nasıl olsa. Takılacak altını, ödenecek tutarı, yenilecek pastası, içilecek meşrubatı derken kendimizi unuttuğumuz zamanlar olmuyor değil. Tüm bu koşturmamanın içinde düşünmediğimiz tek şey ne kaldı dersiniz? Hani şu kadınların ortak soru ve sorunu olan? Hani, kadınların her gün hatta bir gün, hatta ve hatta günler öncesinden düşündüğü, kafalardaki o meşhur soru neydi? Evet, evet. ‘’Bugün ne giysem’’ sorusu. 


Devr-i Tesettür’den bu yana kadınlar bu meşhur soruyu kendilerine daha az soruyor ve böyle de devam edeceğe benziyor. Onca telaşın, hazırlığın arasında bir de ne giyeceğim konusunda telaşa kapılmak, kadınların başındaki dertlerden bir tanesi olmuştur. Siz bu soruyu günlük hayatta da kendinize soruyor olmalısınız. Devr-i Tesettür her stile, zevke, renge, marka ve bütçeye uygun ürünleri size sunmak için verilen hizmettir.


En özel günlerinizde, sizi siz yapan, içinde rahat ve mutlu olacağınız bir tesettür abiye arıyorsanız https://www.devritesettur.com/tesettur-abiye linki tıklamanız bir adım olacaktır. Son adım da sayılabilir çünkü eminim ki sipariş vermeden ayrılamayacağınız kadar sizi etkisi altına alacaktır.


Sitede bulunan filtrelemeler sayesinde istediğiniz ve bütçenize uygun ürünleri listeler, kafa karışıklığı yaşamadan hedefinize ulaşabilirsiniz. Farklı satış sitelerinin bir arada bulunduğu Devr-i Tesettür size olabildiğince fazla ve şık ürünler sunmaktadır. Site içerisinde, çizgili, desenli, çiçekli ve pliseli abiye elbise modelleri bulunmaktadır. Sağlanan filtre kolaylığı sayesinde tarzınıza uygun olan seçeneği seçerek diğerlerinden arındırılırsınız. Bu sayede daha sade bir listeden tercihinizi yapabilirsiniz.


Abiye elbiselerde ağırlıklı olarak tercih edilen şifon kumaş, kadife ve dantel kumaşlar mevcut. Kendinize yakıştığını düşündüğünüz rengi filtreleyerek, sadece o renkteki abiyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Site içerisinde farklı tasarımcıların ürünlerine ulaşmak da mümkün. Bütçenize uygun hareket etmek isterseniz ki bu durum kimseden farklı değildir, fiyat filtresi size yardımcı olacaktır. Beden, marka, mağaza, indirim oranı gibi filtrelemeler de mevcut. İndirim oranı filtrelemesi sayesinde sitede bulunan farklı satış sitelerindeki indirimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar

Reklam **** Tanıtım
Bumerang - Yazarkafe