Az yemek ve doygunluk hissi - Yaşam Cafe

Az yemek ve doygunluk hissi

Az yemek ve doygunluk hissi

Haftada 2 kilo ile ayda en fazla 8 kilo vermek, organizma için güvenli olan bazı özel bitkilerle mümkün. 

İştah ve açlık duygularını bastıran şifalı otların öğütülerek, "zayıflama çayı" olarak hazırlanmış hali, ekstra kilo kaybını sağlıyor. 40 günde bir daha geri gelmemek üzere 8 kiloya düşürüyor!

Günde üç kez içildiğinde adeta yağları inceltici bir "tonik" görevi görüyor. 5 şifalı bitkiyle hazırlanan inceltici çay, kalsiyum, magnezyum, demir ve potasyum gibi minaraller içerdiği için hücresel düzeyde de vücudu besleyip, zayıflarken güçsüz kalmayı önlüyor. Bu bitkilerin vücuttaki eylemleri, açlık duygusunu bastırıyor, hücrelerdeki yağ damlacıklarını yok ediyor ve birikimini engelliyor.

Şifalı otlarla hir türlü tedavi artık günümüzde sağlığın bir parçası haline geldi. Her insanı ruhsal açıdan bir deprem gibi sarsan, bezdiren şişmanlık için de çözüm onlarda. Hem estetik görünümü bozan hem de bir çok hastalığa neden olan kilolardan, çirkin bir görüntü yaratan yağlardan onların yoluyla kurtulmak güvenilir bir yöntem olarak yeriini aldı. "’5 bitkiyle 5 günde 1 kilo" verdiren formül de bu anlayışla ortaya çıktı.

Yağ yakıcı çay!

İnsanların son derece hareketsiz yaşadığı, iş zorunluluğuyla ofislere tıkıldığı modern çağda artık bir çok insan sırlarla dolu doğaya yöneliyor ve şifayı doğada arıyor. Keşfedilmeyi bekleyen bunca doğal bitki ve ürünün içinde bazı otlar birçok hastalığa yardımcı olduğu gibi yağların vücuttan atılımını da sağladığı ortaya çıktı. Güvenli bitkisel karışım, sindirim yolu ile yağları yok eden doğanın eşsiz bir tasarımı. Bazılarının hep aradığı ama yanlış karışımlar yüzünden fayda görmediği biliniyor. İşte doğru bitkilerin bir araya getiren "mucize çay" da, zayıflamak için yüksek kaliteli otları barındırıyor. Yağları daha kolay, kalıcı eriten ve en önemlisi son derece düşük maliyetli bir yöntem..

Az yemek ve doygunluk hissi

Hepimiz için her zaman aç olmak ve hep atıştırmak istemek bir derttir. Çoğu kez gerekenden daha fazla yemek yenir ve hep yiyerek sorunlar giderilmeye çalışılır. İşte bu durulmda o korkunç diyet ler olmadan açlığı "yönetmek" gerekir. Tanrı’nın Eczanesi’nde insana armağan olarak sunulan bu beş bitki içinde mükemmel bir şekilde adeta bir "açlık yönetim sistemi" yer alıyor. Onların karışımı ile yapılan bu naturel çay, size az yemek ve doygunluk hissi vermek için bedeninizde inanılmaz bir şekilde çalışmaya başlıyor. Aynı zamanda enerjiyi artıran bitki çayı günde üç öğün, bir fincanlık poşetler olarak tüketiliyor.

"5'i bi yerde" çayı olarak biliniyor

Sabah kahvaltıdan 15 dakika önce ilk işiniz bir fincana sıcak su koymak ve taze taze demleyerek içmek. Çeşitli yapraklardan, köklerden, ağaç kabuklarından veya otların çiçeklerinden elde edilmiş bir bitki karması. 

Mucize bitki çayının "açlık yönetim planı" harika sonuçlar gösteriyor. Diyet haplarının tehlikesi ortaya çıktıktan sonra onlarca kadın ve erkek bu çok ucuz yöntemi uyguluyor. Biz 5 yıldan bu yana, etkileyici sonuçlar ile kullanılmış bu bitkisel çayı iştahını bastırmak, yağlardan kurtulmak ve detoks sağlamak isteyenlere öneriyoruz. 40 gün gibi bir sürede bel, karın ve kalçada fazla yağların atık şeklinde dışarı atılması ile gelen sonuçlarını, insanlarla bizzat görüşerek öğreniyoruz. Doğal yolla kilo kaybı formüllerini merak edenlerin yüzünü kara çıkarmayan, "’5 bitkiyle 5 günde 1 kilo" formülü içeren zayıflama çay’ı içinde vücut içine gerekli antioksidanlar da yer alıyor.

Kilo kaybı sürecini hareket geçirmek üzere, tabiat tarafından tasarlanmış mümkün olduğunca basit ve doğal bu karışım, metabolik süreci hızlandırmak için adeta Tanrı’nın bize bahşettiği güçlü bir tonik! Herhangi bir yapay katkı maddesi ve kimyasal madde içermeyen değerli bir alternatif yağ kaybı yardımcısı.

İnce bir bedene sahip olmanın en ucuz yolu

Diğer "diyet" içeceklerinde ve piyasadaki bazı ürünlerde genellike görülen: "kilo al-ver, al-ver döngüsü". Çünkü bunlarla birlikte bedenden dışarı suyun atılımı "yağ yakma" zannedilir.. Sonucu ise kiloların kısa zamanda geri gelmesidir. Buna çok dikkat etmek gerekir.

Dilenirse bal ile tatladırılan bitkisel yağ yakıcı çay poşeti, kilo kaybetme şansı veren, vücudunuzun sağlık lı ve işleyen seviyeye getiren bir doğal takviye.

Erkeklerde yağlar göbek, bayanlarda ise göbek ve basen kısmındadır. Bu yolla incelme ile vücuttan atılan fazlalıklar, sadece bu bölgelerde değil tüm bedendeki yağlı kısımlarda gerçekleşir. İçinde, cildi besleyen, sağlık lı bir görünüm ile yaşlanmayı geciktiren mineraller, vitaminler, aminoasitler yer alıyor. Bol miktarda B ve C vitamini içerdiğinden, genel vücut direncini artırıcı etkiye sahip.

Bitkisel yağ yakıcı çayla birlikte bazı özel tavsiyeler:

- Sıkça elma tüketin.
- Her gün 1 şişe doğal maden suyuna limon sıkarak için.
- Kola, meyva suyu, neskafe, kahve gibi içecekleri 40 gün boyunca içmeyin.
- Fazla strese girmemeye çalışın. Stres kilo yapar.
- Her öğünde mutlaka saf zeytinyağı katılmış salata tüketin. Öğle yemeğinde çorba ile başlayın. Çorbanıza 4-5 damla elma sirkesi ilave edin.

Doğaya kendinizi emanet etmekten korkmayın.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar