Perde dekorasyonunda kurtarıcı çözümler

Perde dekorasyonunda kurtarıcı çözümler

Guzzi’nin birbirinden pratik ve ergonomik perde aksesuarları sayesinde, evlerde modern ve tarz bir hava esiyor

Tecrübesi ve farklı perde aksesuarları ile sektörde fark yaratan marka, 2000 yılından beri özgün tasarım, kaliteli üretim sloganıyla günbegün ilerlemeye devam ediyor. Evlerin, ofislerin ve yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan perdeler ve perde aksesuarları konusunda başarılı ürünlerin altına imzasını atan Guzzi, kullanılan alanlarla bütünleşerek konfor sağlıyor. Evinde şıklıktan vazgeçemeyenler için Guzzi perde aksesuarları geniş rustik koleksiyonu ile her tarza hitap ediyor.

Perde Aksesuarı Konusunda Yaratıcı Çözümler 

Evimizin dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçaların başında gelen perdelere uygulanan aksesuarlar, dekorasyonda imza etkisi göstermesinin yanı sıra fonksiyonel oluşuyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Guzzi perde aksesuarları normal duvar kullanımlarının dışında köşelerde, yan duvarlarda, kartonpiyerli özel tavan alanları için de çözümler getiriyor. 

Perde dekorasyonunda kurtarıcı çözümler


Yükselen trend Stor perdelerinize eklediğiniz Guzzi aksesuarlarıyla yaşam alanlarınız daha gösterişli

Çalıştığımız, günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızı güzelleştirmek son yıllarda her kesimden insanın en büyük tutkusu haline geldi. Stor perdeler de günümüz dekorasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından birisi olduğundan onlara eklediğimiz ufak bir dokunuşla evlerimiz bambaşka bir havaya bürünebiliyor. Guzzi perde aksesuarları stor perdeleriniz için altın, gümüş, patineli el işi renkleri, ahşap dokulu renkleri, metal renkler ve zevkinize hitap edecek özel boya renkleriyle de karşınıza çıkıyor.

✎ Bu sayfalarda siz de tanıtım yazısı - haber veya makale yayınlatmak istiyorsanız tıklayınız.

0 Yorumlar

Dershane Ankara **** Kızılay Dershane