Serin havaların gözdesi olacak bahçe şömineleri - Yaşam Cafe

Serin havaların gözdesi olacak bahçe şömineleri

Serin havaların gözdesi olacak bahçe şömineleri
Happy Cocooning şömine masaları ile kamp ateşinin keyfini bahçe, balkon ve bahçelere taşıyın

Açık hava mekânlarının stil temsilciliğini yapan L’unica, Happy Cocooning şömine masaları ile kamp ateşinin sıcaklığını bahçe, balkon ve teraslara taşıyor. Şık tasarımı, baca gerektirmeyen yapısının yanı sıra özel gazlı şöminesi sayesinde kıvılcım çıkartmadan dumansız ve güvenli bir ortam sağlayan Happy Cocooning şömine masaları, serin havalarda dış mekanda gerçekleştirilen sohbetlerin sıcak eşlikçisi olmaya hazır.

Açık hava mekânlarına prestij katan L’unica, kamp ateşinin canlılığını ve sıcaklığını dünyaca ünlü Happy Cocooning şömine masaları ile bahçe, balkon ve teraslara taşıyarak dış mekânlarda vakit geçirmeyi çok daha keyifli hale getiriyor. Soğuk bir kış gününü veya serin bir yaz akşamını sıcak bir ortama dönüştürmek için tasarlanan Happy Cocooning şömine masaları; farklı model, ebat ve renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.

Açık havanın zorlu koşullarına uygun olarak tasarlanan Happy Cocooning şömine masaları, aynı zamanda atıştırmalıklar için sehpa görevi gören gövdesi ve içecekleri soğuk tutacak gömme soğutucuları ile bulunduğu alanlara fonksiyonellik katıyor. Üstelik bacaya ihtiyaç duymayan yapısı ve gazlı şöminesiyle de kıvılcım ve duman olmadan güvenli, sıcak ve samimi bir ortamsunuyor.

Bahçe, balkon ve teraslar gibi yaşam alanlarının en gözde durağı olacak Happy Cocooning şömine masalarına L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom mağazasından ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşmak mümkün.

Serin havaların gözdesi olacak bahçe şömineleri

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar