Çırağan Sarayı bahçelerinde lüks piknik sezonu başladı - Yaşam Cafe

Çırağan Sarayı bahçelerinde lüks piknik sezonu başladı

Çırağan Sarayı Bahçelerinde Lüks Piknik Sezonu Başladı
Çırağan Sarayı’nın yemyeşil bahçelerinde Boğaz’ın hemen yanı başında ‘Lüks Piknik Deneyimi’ şehrin en renkli, keyifli ve bir o kadar da ihtişamlı piknik buluşmalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

Bu sezon da yemyeşil saray bahçelerinde, Boğaz’ın hemen yanı başında rengarenk bir konsept ile sunulan lüks piknik deneyimi açık havada olmanın tadını sevdikleriyle birlikte çıkarmak isteyenlere özel sunuluyor. 

Enfes saray lezzetleriyle dolup taşan bir sofra, Çırağan Sarayı ekibinin benzersiz hizmet kalitesi ile bu lüks piknik deneyimi özel kutlamalar, doğum günleri, aile buluşmaları gibi etkinlikler için öne çıkıyor. Leziz peynir çeşitleri, Çırağan Sarayı fırınlarından çıkan taptaze ekmekler, et ve deniz mahsullü salatalar, çeşit çeşit sandviçler, sebze ve meze çeşitleri gibi sıcak ve soğuk aperatifler, damakları şenlendirecek birbirinden özel el yapımı tatlılar Boğaz’a karşı tadılmanın keyfini sunuyor. 

Çırağan Sarayı bahçelerinde lüks piknik sezonu başladı


Lüks piknik deneyimi saat 11:00-18:00 arası maksimum 3 saat boyunca servis edilmekte olup, minimum 6 kişilik rezervasyonlar için geçerlidir. 

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar