Evin keyif alanı: Bahçe dekorasyonu nasıl yapılır? - Yaşam Cafe

Evin keyif alanı: Bahçe dekorasyonu nasıl yapılır?

Evin keyif alanı: Bahçe dekorasyonu nasıl yapılır?
Yaz aylarıyla açık havada keyifli vakit geçirmek isteyenler için bahçe dekorasyon önerileri sunuyor.

Koçtaş, güzel havaların keyfini açık havada çıkarmak isteyenler için bahçe dekorasyon önerileri sunuyor.  Yaz aylarında açık havada olmayı tercih edenler öncelikle bahçelerin olmazsa olmazlarını içeren bir planlama yaparak dekorasyona başlayabilir, bahçe genişliğine göre oturma ya da yemek takımı alternatifleri arasından seçim yapabilir. 

Bahçelerde hem düzeni sağlayacak hem de şık ve doğal bir görünüm katacak ahşap çitler, paravanlar, bitkiler ve rengârenk çiçekler de tercih edilebilir. Bahçe karoları ile bahçe yollarını belirlemek ve bu yolun yanlarına da şık saksılar içerisinde rengârenk çiçekler yerleştirmek de güzel fikirler arasında. 

Evin keyif alanı: Bahçe dekorasyonu nasıl yapılır?
Aydınlatma seçenekleri ve bahçe aksesuarlarıyla süslemeler yapılarak bahçeler yaşam alanlarının en keyifli noktalarına dönüştürülebilir. Koçtaş uzmanları yer karoları ile belirlenen bahçe yolunun yanlarına da bahçe aydınlatma aksesuarları yerleştirilmesini tavsiye ediyor. Saplı solar aydınlatmalar oldukça zahmetsiz bir şekilde konumlandırılan ve tasarruflu seçenekler arasında yer alıyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar