Tabldot Yemek Fiyatları - Yaşam Cafe

Tabldot Yemek Fiyatları

Tabldot Yemek Fiyatları

Pandemi sonrası sürekli artan gıda fiyatları tabldot yemek fiyatlarını oldukça yüksek seviyelere çıkarmıştır. Avrasya Kurumsal Catering firması yüksek enflasyon ortamında yaptığı 6 aylık stoklar ile gıda fiyatlarını oldukça başarılı bir şekilde sabitlemiştir. 

Ticari anlayışı gereği sürdürülebilir ticari faliyetlerine devam etmek için avrasya catering firması kurumsal hizmetlerini her gün istanbul genelinde çeşitli noktalara tabldot yemek servisi vermektedir. Avrasya yemek şirketi tam 30 yıldır üretim yapmakta olup gıda güvenliğine son derece önem vermektedir. Merkez mutfağından taşıma usulü ile yaptığı yemeklerini her gün hijyenik koşullarda sürekli olarak zamanında müşteri mutfağına ulaştırmaktadır.  

Gıda fiyatlarının yükselmesine sürekli olarak değinen Avrasya Catering Genel Müdürü Mustafa TAPTIK oldukça temkinli ilerliyoruz ülkemizin ve dünyanın içinde olduğu bu durumun farkındayız dilerim bir an önce bu durum son bulur böylesine sıkınıtlı süreçte devlemizin yanındayız diye sözlerine son verdi.

Catering firmaları

Avrasya catering istanbul geneline catering ve tabldot yemek hizmeti veren bir yemek şirketidir. Tüm tüketicilerin detaylı bilgi alabilmesi için web sitemizi ziyaret etmelerini önermekteyiz.Etiket: catering firmaları, yemek firmaları, tabldot yemek

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar