Balıkesir'de Özel Eğitim ve Rehabilitasyon - Yaşam Cafe

Balıkesir'de Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Balıkesir'de Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Balıkesir özel eğitim ve rehabilitasyon programları tipik olarak, bireyselleştirilmiş öğretim, konuşma, mesleki terapi ve davranışsal müdahaleler gibi bir dizi hizmeti içermektedir. Fizik tedavi ve danışmanlık gibi rehabilitasyon hizmetleri de özel eğitim sürecinin önemli bir parçası olabilmektedir.

·         * Engelli çocukların bağımsız ve üretken bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak 

·        * Engelli çocukların genel eğitim sistemine dahil edilmesini ve kabul edilmesini teşvik etmek

·        * Engelli çocukların ailelerine destek ve kaynak sağlamak

Balıkesir özel eğitim ve rehabilitasyon programları, engelli çocukların yaşamlarında büyük bir fark yaratabilir. Bu hizmetler, çocukların bağımsız ve başarılı bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olabilir.


Balıkesir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Balıkesir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, engellilerin bağımsız ve üretken bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Bu merkezler, eğitim, mesleki ve tedavi programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Balıkesir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, ailelere birçok konuda danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri engellilerin yaşamında çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu merkezler, engelli kişilerin bağımsız ve üretken bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.


Albatros Balıkesir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Albatros Balıkesir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak, özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencileri toplumumuza kazandırmak adına birçok önemli hizmet sunuyoruz. Gelin dilerseniz sunduğumuz bu hizmetlerin öğrencilerimize ne gibi faydaları var birlikte bakalım.

·         * Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklara ve yetişkinlere, bireysel ihtiyaç ve yeteneklerine uygun şekillerde öğrenmeleri ve büyümeleri için fırsatlar sağlıyoruz.

·         * Bunun yanında merkezimiz, özel eğitime ihtiyaç duyan insanlar ve aileleri için bir topluluk ve aidiyet duygusu geliştirmeye de yardımcı olmaktadır.


Albatros'ta Verilen Hizmetler

Balıkesir Albatros özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak deneyimli uzman kadromuz ile özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan kişilerin eğitime büyük önem veriyor ve profesyonellik anlayışımız doğrultusunda eğitmen kadromuz ile en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bunun yanında her öğrencinin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış kaliteli bir eğitim sunuyoruz. Müfredatımız, özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan öğrencilere başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Gelin isterseniz Albatros özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak sunduğumuz hizmetlere bir göz atalım.

·         * Balıkesir Ergoterapi Danışmalığı

·         * Otizm Spektrum Bozukluğu

·         * Balıkesir Disleksi Danışmanlığı

·         *  Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

·         * İşitme Engellilerin Eğitimi

·         * Erken Çocuklukta Özel Eğitim ve Erken Müdahale

·         * Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

·         * Psikolojik Danışmanlık

·         * Parmak Ucunda Yürüme

Kurum olarak eğitimin hayatta başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz ve öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimi vermek için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Her öğrencinin başarılı olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor ve öğrenmeye elverişli bir ortam sağlıyoruz. Kaliteli eğitimin önde gelen sağlayıcısı olarak itibarımız ve sunduğumuz nitelikli eğitimin kalitesi ile gurur duyuyoruz ve bu hizmet kalitemizi sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?  Sizlere sunduğumuz hizmetleri sunan birçok kurum bulunsa da Balıkesir Albatros özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak bizim sunduğumuz kalitede ve profesyonellikte bir hizmet bulmanız mümkün değil. Biz kurum olarak öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimi vermeye kendimizi adadık ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz. Ailelerden gelen geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz ve her zaman eğitimimizi iyileştirmenin yollarını arıyoruz. Eğitimin yaşam boyu süren bir süreç olduğuna inanıyor ve öğrencilerimize okulumuzdan ayrıldıktan sonra eğitimlerine devam etmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlamayı taahhüt ediyoruz.


✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar