Rota oluşturuldu: Egzotik ülkeleri keşfe çıkıyoruz - Yaşam Cafe

Rota oluşturuldu: Egzotik ülkeleri keşfe çıkıyoruz

Rota oluşturuldu: Egzotik ülkeleri keşfe çıkıyoruz
Mavi yolculuğun en popüler rotalarını sıralandı. Alışılageldik tüm seyahat deneyimlerinizi unutun! 

Sizi berrak suları, egzotik lezzetleri ve vahşi yaşamı ile unutulmaz anlara tanıklık edeceğiniz, sürprizlerle dolu bir seyahate çıkarıyoruz.

Her yanınızı çevreleyen derin bir mavinin ve gökyüzünün sonsuz enerjisi eşliğinde yelken açacağınız egzotik ülkeler turu ile özgürlük sizi bekliyor.

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, klasik tatillere alternatif arayanlara unutulmaz anılarla dolu bir tatil seçeneği sunuyor. Tatil tutkunları, lüksü ve rahatlığı buluşturan gemi turlarıyla keyifli bir konaklama deneyimi yaşarken, keşfedilecek yeni rotalarda mavi düşlerle dolu bir yolculuğa çıkıyor. 

Gemi turizmi ile keşfedebileceğiniz egzotik ve sıra dışı ülkelerde, uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatili deneyimleme fırsatına siz de hazır olun.

İskandinavya ve Baltık

Genellikle Stockholm’de başlayan bu turlar ile oldukça egzotik yerler keşfedebileceğiniz unutulmaz bir tatil deneyimi sizi bekliyor. Sayısız gölleri ve etrafında bulunan adacıklarla muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Stockholm’da bulunan kanallarda yapacağınız tekne turları ile tatilinize farklı eğlenceler katabilirsiniz.

Buraya oldukça yakın olan St. Petersburg Limanı da gemi turizminde kendine oldukça önemli bir yer edinmiş durumda. Donanma, Eski Liman, Kanlı Kilise, Peter & Paul Kilisesi ve Kalesi, Kazan Katedrali, Turkuaz Camii ve Muhteşem Nevski Bulvarı gibi birbirinden harika mekanlara ev sahipliği yapan şehirde, müzeleri gezmek için belirli bir vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

Karayip Adaları ve Bahamalar

Birbirinden temiz koyları ve kusursuz sahilleri ile gemi turizminin yoğun olduğu bölgelerden biri olan Bahamalar, sayısız adayı keşfetmenizi sağlayacak. Denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, bir yandan su sporlarına katılabilir, dilerseniz dalış yapabilirsiniz. 

Uzak Doğu

Birbirinden egzotik liman şehirleriyle, Uzak Doğu da gemi turizminin oldukça yoğun olduğu bölgeler arasında yer alıyor. Singapur, Kuala Lumpur ve Tayland gibi birçok sıra dışı mekânı ziyaret edebileceğiniz gemi turlarıyla, oldukça renkli ve eğlenceli bir tatil yaşayabilirsiniz.

Tayland

Sıcak iklimi ve turistlik bölgeleriyle gemi turizminde kendine haklı bir ün edinen Tayland’ın Rattanakosin Adası, görmek isteyebileceğiniz mekanların toplandığı bir bölge olarak konumlanıyor. Tayland Kraliyet Sarayı, Yatan Budha Tapınağı ve UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ayutthaya Antik Kenti de mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasında sıralanıyır.

Singapur

Hem eğlence hem alışveriş hem de doğal güzellikleriyle büyüleyici bir destinasyon olan Singapur’un en popüler caddelerinden Orchard Street’te yer alan lüks mağazalardan alışveriş yapabilir, China Town’da farklı bir atmosfer soluyabilir, Sentosa Adası’nda dev akvaryumu ve kelebek parkını ziyaret edebilirsiniz.

Rota oluşturuldu: Egzotik ülkeleri keşfe çıkıyoruz

Turizmin oldukça gelişmiş olduğu yerlerden Kuala Lumpur, geçmiş ve geleceğin harmanlandığı yapısıyla, birçok müze ve sanat galerisine ev sahipliği yapıyor. Kültürel geziler için tercih edilen bu eşsiz lokasyon, aynı zamanda misafirlerine oldukça renkli ve eğlenceli bir gece hayatı vadediyor. 

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar