Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri - Yaşam Cafe

Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri

Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri
Ev dekorasyonunda öncelikli olarak nelerin göz önüne alınması gerektiği ile ilgili önerilerle yeni evleneceklerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. 

Koçtaş, yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki dekorasyonu uygulayabilmeleri için mobilya, beyaz eşya, halı, perde ve dekoratif obje gibi ev için tüm ihtiyaçları ve en pratik uygulama çözümlerini tek çatı altında sunuyor. 

Koçtaş, ilham veren çözüm önerilerinin yanı sıra yüzlerce ürün seçeneğiyle yeni evlenecek çiftlerin evlerini istedikleri stilde dekore etmelerine yardımcı oluyor. 

Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri
Koçtaş, en pratik çözümlerle yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki dekorasyonu evlerine taşıyor. Koçtaş uzmanları yeni evleneceklere öncelikle yaşayacakları evi belirledikten sonra mobilya, beyaz eşya, halı, perde, hatta dekoratif obje gibi tüm gerekli şeyleri almalarını tavsiye ediyor.  Bu sayede alanın ölçüsüne uygun ve ihtiyaçlara cevap verebilecek dekorasyonu uygulamak mümkün.   

Taşınacak evin dekorasyon tarzına karar verildikten sonra, mobilya, aydınlatma, halı ve perdeler arasından seçim yapılabilir. En uygun bütçelerle değişiklik yapılmak istenen mutfak dolapları, hobi boyaları ile pratik bir şekilde boyanabilir, eski seramikler, üzerine şık bir yapışkanlı folyo kullanılarak yenilenebilir.

Koçtaş uzmanları, evde kullanılacak renk paletini oluştururken evin büyüklüğünü de göz önünde bulundurmayı tavsiye ediyor. Küçük evler için, evi olduğundan daha geniş ve ferah gösterecek açık renk yoğunluklu bir dekorasyon tercih edilebilir. Renklerin psikolojik etkileriyle yatak odasında dinlendirici bir ortam yaratılabilir ya da evin herhangi bir odasında daha enerjik bir atmosfer oluşturulabilir.  
 
Yeni evleneceklere dekorasyon önerileri
Ev yaşamını kolaylaştıracak küçük ev aletleri ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, süpürge gibi beyaz eşya seçerken enerji sınıfı, kapasite, ses seviyesi, ihtiyacınıza yönelik programlar gibi özellikler öne çıkıyor. Beyaz eşya ihtiyacını karşılarken mutfaklarının dekorasyonuna da katkı sağlamak isteyenler ankastre ürünleri tercih edebilir.  

Koçtaş uzmanları, yeni evleneceklere alarm ve güvenlik cihazlarıyla evlerinin güvenliğini de sağlamalarını tavsiye ediyor. 

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar