Sıcacık bir bahçe için Landmann Ateş Küresi ile tanışın - Yaşam Cafe

Sıcacık bir bahçe için Landmann Ateş Küresi ile tanışın

Sıcacık bir bahçe için Landmann Ateş Küresi ile tanışın

Soğukların iyice hissedilmeye başladığı bu günlerde evlerin bahçelerinde geçirilen zamanlar da azalıyor. 

Multi brand mağaza zinciri olarak müşterilerini daima dünya markalarının en yeni ve teknolojik ürünleriyle buluşturan Enplus, satışa sunduğu Landmann Ateş Küresi ile bahçelerde kışın da sıcacık bir atmosfer yaratabilmeye yardımcı oluyor. Landmann Ateş Küresi mevsim ne olursa olsun bahçe keyfini sonuna kadar yaşamayı mümkün kılıyor.

İçimizi ısıtan yaz mevsimi çoktan geride kaldı. Bahçede yapılan kahvaltılara, barbekü partilerine ve kahve keyiflerine ise şimdiden özlem duyulmaya başlandı. Ancak küçük dokunuşlarla bahçeleri sıcacık bir yer haline getirmek hala mümkün. Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren multi brand mağaza zinciri Enplus’ın satışını gerçekleştirdiği Landmann Ateş Küresi soğuk havalarda bahçeleri sıcacık bir yer haline getiriyor.

Landmann Ateş Küresi, kışın da sıcacık bir bahçeyi garanti ediyor

Kışın ateş başında huzurla vakit geçirebilmeyi sağlayan Landmann Ateş Küresi’nin örgü ızgara kapakları uçuşan kıvılcımlara ve küle karşı koruma sağlıyor. Ürünün taşıma kulpları da Ateş Küresi’ni kolayca hareket ettirmeyi ve istenilen yere taşımayı kolaylaştırıyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar