Keten kumaşlı koltuklarla yazı evinize taşıyın - Yaşam Cafe

Keten kumaşlı koltuklarla yazı evinize taşıyın

Keten kumaşlı koltuklarla yazı evinize taşıyın
Enza Home koleksiyonunda yer alan keten kumaşlı koltuklar, hem yazlıklara hem de yazın ışıltısını taşıyan evlere çok yakışıyor. Dayanıklı dokusuyla dikkat çeken keten kumaşlı koltuklar, temizlik kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home’un keten kumaşa sahip koltuk takımları adeta yaz ruhunu evlere taşıyor. Güneşe karşı daha dayanıklı olan keten kumaşlar, toz çekmediği için çabuk kirlenmiyor. Enza Home koleksiyonunda yer alan keten kumaşlı koltuklar şık ve modern çizgileriyle herkesin beğenisini topluyor.  

Bu koltuklardan biri Enza Home Visions 2023 Koleksiyonu’nda yer alan Canton Koltuk… Dünyaca ünlü tasarım stüdyosu Studio Memo by Maurizio Manzoni imzasına sahip Canton Koltuk modern çizgileri, lüks stili ve konforuyla öne çıkıyor. Katmanlı oturum dolgusu ve farklı oturum derinliklerine izin veren sırt minderiyle rahatlığı maksimum seviyeye taşıyor. Ahşap detaylı ince kol tasarımıyla göz alan Canton Serisi, şıklığını 2 adet silindir, 3 adet kare dekoratif kırlentle tamamlıyor. 4’lü, 3’lü ve 2,5’lu koltuktan oluşan Canton Serisi, geniş oturum alanı sayesinde istenildiğinde yatak olarak da kullanılabiliyor. Canton Koltuk, ahşap ceviz ve ahşap siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan yüksek ayaklarıyla temizlikte de kolaylık sağlıyor.

Enza Home Visions 2023 Koleksiyonu’nun eşsiz bir parçası olan, modern ve rafine tarzıyla dikkat çeken Manila Berjer, estetik görüntüsünü metal konstrüksiyon ve kol tasarımıyla tamamlıyor. Sırt kısmındaki silindir minder ile birlikte kullanılan kaz tüyü dolgulu sırt minderiyle maksimum konfor sunan Manila Berjer’in oturum minderi altında, sırt kısmında ve kolda kullanılan suni deri detaylarla ise fark yaratıyor.

Modern tasarım çizgisini ergonomik detaylarla buluşturan Viera Koltuk Takımı, şıklığıyla olduğu kadar rahatlığıyla da dikkat çekiyor. Viera Koltuk, siyah, gold ve rose olmak üzere 3 farklı metal ayak renk alternatifi ve çoklu kırlent uygulamalarıyla yalın bir zarafet sergiliyor. Sırt minder dolgusunda kullanılan kaz tüyü dolgusu ile yüksek konforlu bir oturum alanı sunan Viera Koltuk, 3’lü ve 2,5’lu koltukta bulunan sırt destek profiliyle formunu uzun yıllar koruyor. 3’lü ve 2,5’lu koltuk, geniş oturum derinliği sayesinde sırt minderleri kaldırıldığında tek kişilik yatak olarak kullanılabiliyor. Sabit ayaklı ve döner ayaklı iki berjer tasarımıyla farklı zevklere hitap eden Viera Berjer, yüksek ayak formu ve kolay silinebilir kumaşıyla temizliği kolaylaştırıyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar