Yıllardır değişmeyen dekorasyon: Country! - Yaşam Cafe

Yıllardır değişmeyen dekorasyon: Country!

Yıllardır değişmeyen dekorasyon: Country!

Yeni dönem mobilya trendlerine damgasını vuran country mobilya oturma odaları, sade, şık ve her şeyden önce doğal salon dekorasyonları oluşturmanıza yardımcı oluyor.

20. yüzyılda, özellikle batıdaki evlerdeki dekorasyondan yola çıkılarak günümüzdeki şehir hayatına uyarlanan country tarz mobilyalar yaşam alanlarına doğal ve sade bir dekorasyon çözümü sunmaktadır. Klasik Mobilyanın öncülerinden olan Asortie Mobilya, lüks ve sadeliği bir araya getirerek ürettiği yeni nesil klasik country tarz mobilyalar üreterek kullanıcıların beğenisini topluyor.

Country tarzı mobilyalar, evlerinize baharın güzel esintilerini getiriyor. Ahşap ağırlıklı tasarım anlayışına sahip country model mobilyalar, nostaljik dekorasyon sevenler için muhteşem bir seçim olacak.

Country dekorasyon- mobilya nedir? Sorusuna net bir yanıt olarak; çiçek desenli perdeler, güpür detaylar, ahşap ile kombinlenmiş oyma desenler ve geniş bir salon diyebiliriz. Eski görünümlü Retro mobilyalar country dekorasyon tarzının vazgeçilmez ürünleridir. Genel olarak doğal görünüme sahip ve çiçekli – çizgili modeller ile tasarıma yeni bir boyut getiren bu yeni stil, döneme damga vuran bir tarza sahip.

Country Mobilya Oturma Odası ile Nostaljik Salonlar

Yeni dönem mobilya trendlerine damgasını vuran country mobilya oturma odaları, sade, şık ve her şeyden önce doğal salon dekorasyonları oluşturmanıza yardımcı oluyor. Country koltuk takımları ile, yaşam alanlarınızda oluşturmak isteyeceğiniz mükemmel dekorasyonu oluştururken, konforlu oturumlarıyla da yaşam alanlarınızda konforu üst seviyeye çıkartabilirsiniz. 

Yıllardır değişmeyen dekorasyon: Country!

Asortie Mobilya ile yıllara meydan okuyacak kalite ve şıklıkta salon takımları edinebilir ve sevdikleriniz ile kendi tarzınızı yansıtan salonunuzda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Klasik mobilyanın ihtişamını kaybetmeden country mobilya le harmanlamak isterseniz Asortie country mobilya salon takımı modellerini inceleyebilirsiniz.

Evinizde Country Dekorasyon Rüzgarları Esecek

Dönem müziklerini, geçmişin naifliğini ve doğasını evinizde yaşamak artık hiç te zor değil. Farklı country tarzı dekorasyon fikirleri ile hayalinizdeki salonu kısa sürede oluşturabilirsiniz. Bu dekorasyon stilini uygularken küçük ve minimal seçimlerden kaçınmak önemli. Çünkü country tarzı, daha büyük ve heybetli mobilyalardan oluşuyor.

Country mobilya markaları içerisinde ürün kalitesi ve şıklığı ile dikkat çeken Asortie Mobilya, uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılıkta country mobilyalar üretiyor. Özel ölçülü üretim ile salon ölçülerinize uygun country dekorasyon oluşturmak isteyenler için ücretsiz mimari destekte sağlayan Asortie, geçmişin çizgileri ile geleceğin özel mobilyalarını üretmeye devam etmektedir.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar