Yaz sıcaklarına inat serinleten rotalar - Yaşam Cafe

Yaz sıcaklarına inat serinleten rotalar

Yaz sıcaklarına inat serinleten rotalar

Enuygun sıcak yaz aylarında serinlik arayan ve doğanın kucaklayıcı atmosferinde dinlenmek isteyen tatil severler için özel rotaları paylaştı. Planınızı yaparak, bu yaz serin rotalara doğru bir adım atabilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bolu’dan Kartalkaya'ya, Trabzon’dan Rize’ye uzanan doğanın kucağında rotalar ile hayallerinizdeki tatili Enuygun.com’dan kolayca alabilirsiniz. İşte serinleten bir tatil deneyimi için gidebileceğiniz yerler…

Bolu – Abant 

Doğal güzellikleriyle ünlü olan Abant, yazın serin havası ve muhteşem gölüyle huzurlu ve sıcaklardan kurtulabileceğiniz bir kaçamak sunuyor. Abant’ta bungalovlar, doğa otelleri, göl manzaralı odalar ile eşsiz bir konaklama deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Trabzon

Sessiz ve huzurlu bir doğa tatili arayanlar için Uzungöl, Karadeniz’in gözde rotalarından biri. Yemyeşil doğası, serin havası ve şelaleleriyle ünlü Uzungöl’de yer alan butik oteller, size kendinizi doğanın kucağında hissettirecek.

Yaz sıcaklarına inat serinleten rotalar

Rize – Ayder Yaylası

Eşsiz doğal güzelliklere sahip Ayder Yaylası, yazın sıcaklarından kaçmak isteyenler için doğru bir adres. Sıcak su kaynakları, yayla evleri ve doğa otelleri, size huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Erzurum – Palandöken

Yaz aylarında serin bir dağ havasını deneyimlemek isteyenler için Palandöken, harika bir seçenek. Dağ otelleri ve yaz sporları yapma imkânı ile doğanın tadını doyasıya çıkartın.

Bolu – Kartalkaya

Yazın bile sıcaklığın düşmediği Kartalkaya’nın mis gibi serin havası size iyi gelecek. Yazın dağ otelleri ve doğa aktiviteleriyle dolu Kartalkaya’da doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz.

Yaz sıcaklarına inat serinleten rotalar

Karadeniz Turu

Karadeniz’in serin yaylalarını keşfetmek ve bölgenin doğal güzelliklerini yaşamak için bir Karadeniz’e gitmeye ne dersiniz? Trabzon, Rize, Artvin gibi şehirleri kapsayan bir rota size eşsiz bir doğa deneyimi sunacaktır.

Ferhat Uyanık, ’’Karadeniz bungalovları yazın parlayan yıldızlarından’’

Yaz sıcaklarından bunalan kişilerin bungalov otellere yöneldiğini belirten Enuygun Otel Geliştirme Müdürü Ferhat Uyanık, ‘’Sıcaktan uzaklaşmak isteyen herkesin ilk tercihi doğa otelleri ve bungalovlar oluyor. Bunda bungalovların konumlandıkları noktalar itibarıyla daha serin yerlerde olmasının etkisi büyük. Özellikle yaylada konumlanmış Karadeniz bungalovları yaz mevsiminin parlayan yıldızlarından. Yaz mevsiminde deniz tatili yapmaktansa doğanın kucağında serin bir tatil yapmak isteyenler için doğa otellerinin günlük fiyatları ortalama 1.500 TL.’’

Unutulmaz bir tatil deneyimi için, serin rotalara doğru bir adım atın ve yazın keyfini çıkarın!

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar