Küçük bahçelerde uygulanabilecek dekorasyon önerileri - Yaşam Cafe

Küçük bahçelerde uygulanabilecek dekorasyon önerileri

Küçük bahçelerde uygulanabilecek dekorasyon önerileri

Koçtaş, evlerde açık hava keyfi sunan, yaz aylarının vazgeçilmez kaçış noktası bahçelerin keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için küçük bahçelerde uygulanabilecek dekorasyon önerileri sunuyor.

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek bir adreste toplayan Koçtaş, küçük bahçe düzenlemesinde dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyanlara çözüm önerileri ve bu önerileri hayata geçirmek için gerekli yüzlerce ürün seçeneğini bir arada sunuyor. 

Koçtaş uzmanları, küçük bahçelerde büyük boyutlarda olmayan, kullanışlı ürünler tercih edilmesini öneriyor. Bahçe mobilyalarında açılır-kapanır modeller seçerek, masa ve sandalyeye ihtiyaç olmayan zamanlarda bahçede yer açmak mümkün. Ayrıca farklı mobilyalar kullanarak oluşturulacak yaratıcı çözümlerle kullanışlı bir bahçeye sahip olunabilir. Evin içerisinde açılır-kapanır bir bilgisayar masası olarak kullanılabilen, duvara monte edilen bir mobilya, bahçede depolama alanı ya da raf olarak da değerlendirilebilir. 

Küçük bahçelerde uygulanabilecek dekorasyon önerileri

Duvarlarda açık renkleri tercih etmek ve zeminden yüksek mobilyalar seçmek, bitkileri olabildiğince duvarlara monte etmek, verimli bir bahçe dekorasyonuna katkı sağlıyor. Bahçe dekorasyonunun önemli detaylarından aydınlatma ürünlerini doğru seçmek de büyük önem taşıyor. Doğru noktalara yerleştirilen, göz yormayan aydınlatmalar bahçe tasarımını büyük ölçüde değiştiriyor. Farklı tasarımlara sahip solar aydınlatma ürünleri ise adeta bir bahçe dekorasyonu objesine dönüşüyor. Palet ve minder yardımıyla uygun bütçeli bir oturma alanı oluşturmak ya da bahçelerin olmazsa olmazları bitkiler için paletleri bahçe duvarına monte etmek ve saksıları bu palete asmak da küçük bahçelerde değerlendirilebilir öneriler arasında yer alıyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar