Evlerde kış temizliği başlıyor - Yaşam Cafe

Evlerde kış temizliği başlıyor

Evlerde kış temizliği başlıyor

Tchibo, hem günlük hayatı hem de ev temizliğini kolaylaştıracak ürünlerini buluşturduğu “Evlerde Kış Temizliği” temasındaki birbirinden farklı ve kullanışlı ürünleriyle her ihtiyacınızda yanınızda olacak.

Sürekli yenilenen temalarıyla birbirinden fonksiyonel ve şık ürünler sunarak müşterilerine farklı alternatifler keşfettiren Tchibo; yeni teması “Evlerde Kış Temizliği” ile hızlı ve pratik şekilde maksimum temizlik etkisine ulaşmanızı sağlayacak ürünleriyle size destek olmaya hazır.

Fonksiyonel temizlik ürünleriyle işiniz hem kolay hem keyifli

Temizlik yapmak için kısıtlı bir zamanınız varsa veya kapsamlı bir kış temizliği yapacaksanız Tchibo, yenilikçi ve uzun ömürlü temizlik araçlarıyla her işinizi daha kolay ve keyifli hale getirmeye hazır. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen çok amaçlı temizlik bezi, temizlik malzemesi gerektirmeden ve tüy ya da iz bırakmadan yüzeyleri derinlemesine temizliyor. Emici ve hızlı kuruyan kurulama bezi, ayna ve fayans gibi çeşitli yüzeyleri kurulamak için oldukça ideal. Farklı kullanımlar için 4 farklı başlığı olan elektrikli temizleme fırçası, özellikle ulaşılması zor yerleri temizlerken size en büyük kolaylığı sağlayacak. Ergonomik tasarımıyla tüy ve tiftik kesici, özellikle örme kumaşlardaki tüyler ve düğümlerden kolayca kurtulmanızı sağlayacak. Araba yıkama eldivenini ise boya, pencere ve metal üzerinde gönül rahatlığıyla kullanarak en inatçı lekelerden bile zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Günlük hayatı kolaylaştıracak pratik çözümler

Günlük yaşamınıza hem kolaylık hem kalite sağlayacak kullanışlı ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler Tchibo’da. Kendi kendini temizleme ve aşırı ısınmaya yönelik koruma fonksiyonlarıyla dikkat çeken kablosuz ütü, hareket özgürlüğünü yeniden keşfetmenizi sağlayacak bir kullanım kolaylığı sunuyor. %100 yün olan çamaşır kurutma topunu, kırışıklıkları en aza indirmek ve kuruma süresini hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen sürdürülebilir çamaşır yıkama filesi, direkt makineye atılmaması gereken hassas çamaşırlarınız için koruyucu bir bariyer olarak işlev görecek. Kolay temizlenebilen pratik sünger tutucu, aynı zamanda bulaşık bezleri ve fırçaları yerleştirmek için de harika bir ürün. Kapak ve gider süzgeci ise, hem tıpa hem süzgeç olarak 2’si 1 arada bir kullanım opsiyonu sunuyor.

Evlerde kış temizliği başlıyor

Ürünlerin isimleri ve fiyatları

634328              Çok Amaçlı Temizlik Bezi 199,00TL

675297              3 Adet Çok Amaçlı Kurulama Bezi 299,00TL

675306              Elektrikli Temizleme Fırçası 799,00TL

677579              Tüy ve Tiftik Kesici 479,00TL

676184              Araba Yıkama Eldiveni 279,00TL

675459              Kablosuz Buharlı Ütü 1.899,00TL

675638              2 Adet Çamaşır Kurutma Topu 279,00TL

675420              2 Adet Çamaşır Yıkama Filesi 249,00TL

659951              Kapak ve Gider Süzgeci 199,00TL

675429              Pratik Sünger Tutucu 269,00TL

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar