Bebek arabasına mükemmel bir alternatif - Yaşam Cafe

Bebek arabasına mükemmel bir alternatif

Bebek arabasına mükemmel bir alternatif

Wildride, ergonomik taşıma konforu sunarken bebek arabasına mükemmel bir alternatif oluyor.

Wildride ile çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini çıkarın!

Çocuklar dışarı çıkmayı ve kendi başlarına keşfetmeyi seviyorlar ancak bazen yolculuklarına devam etmeden önce desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Sörf kayışından ilhamla yaratılan Wildride; sahilde oynarken, gezinirken veya günlük hayatımızda kaliteli zaman geçirirken hem ebeveyn hem de çocukların rahatını düşünerek tasarlandı. 

Bebek arabasına mükemmel bir alternatif

Dünyanın dört bir yanındaki genç ebeveynler ve ünlüler tarafından tercih edilen Wildride bebek ve çocuk taşıyıcıları, üstün tasarımıyla kültürler, kıtalar ve zaman dilimleri arasında genç ebeveynlerin yaşadığı evrensel bir sorunu ustalıkla çözüyor. Wildride, klasikleşen ön veya arka taşıyıcıların aksine çocuğunuzla göz göze etkileşime girebilmenizi ve aynı şeyi birlikte görebilmenizi sağlıyor.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için özenle tasarlanan taşıyıcılar, fizyoterapistler ve endüstriyel tasarımcılar tarafından kapsamlı bir şekilde test edilirken, 9 aylıktan 4 yaşa kadar maksimum 20 kilo taşıma kapasitesi ile  çocuklar için konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Wildride'ın patentli tasarımı, ebeveynlere hem şık tasarım hem de ergonomik ve rahat taşıma konforu sunuyor.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar