Uygun sevgiliyi bulma rehberi - Yaşam Cafe

Uygun sevgiliyi bulma rehberi

Sevgilisizler, size uygun bir sevgili var ama acaba nerede? Belki şimdi yanınızdan geçti, belki lisede unuttunuz onu, belki aile dostunuzun oğlu. 14 Şubat kapıda…

Sevgililer Gününü sevgilisiz geçirmemek için hala şansınız var! İşte kişiye göre sevgili bulma rehberi. Eğlenceli bir arayış.

Okuyanlara tavsiyeler

Herhangi bir sizi açmaz. Uzun sohbetler edebileceğiniz, dünya görüşünüzün aynı olduğu kişilere yönelin. Siz iyisi mi kültürel mekânları mesken haline getirin. Örneğin çok sık alışveriş yaptığınız kitapçıda biraz daha fazla vakit geçirin. Sezgilerinize güvenin, bir gün o oraya gelecek.

Eğlence düşkünleri dikkat!

Sizin mekânınız barlar demek mümkün ama bar çıkışlı pek çok ilişkinin sonunun hüsran olduğunu herkes gibi siz de bilirsiniz. Siz iyisi mi barlarda değil de, sohbet de edebileceğiniz kafe – barlarda yan masadakileri gözden kaçırmayın. Başlangıç hareketinizi tuzu istemek gibi basit bir hareket olabilir.

Sportmen olsun

Spor salonlarının uygun yerler olduğunu söylemeye gerek yok ancak biraz daha ileri giderek yazın tenis kortları, kışın kar pistleri ve kapalı yüzme salonlarını da deneyin. Daha ekonomik bir çözüm ise, hafta sonları sahilde koşmak ve yürüyüştür. Sizin başlangıç hareketiniz ustalıklı bir çarpışma ya da ayak burkma numarasıdır.

Ne olursa kabulüm!

‘Ben bir sınıfa dahil değilim’ diyorsanız, hem entel hem eğlenen her an her yerde olabilir bir ruh haliniz varsa siz de arkadaşlarınızı seferber edin. Size uygun olduğunu düşündükleri adaylarla bir randevu ayarlamalarını isteyin.
 
✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar