Penti Plaj Koleksiyonu Bu Yazın İkonlarını Belirliyor!


Penti 2013 Plaj Koleksiyonu, sıra dışı çizgiye sahip ikon serisiyle plajların gözdesi olmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Boyundan bağlı mayolar, transparan detaylar ve brezilya kesim altlar, vücuduna güvenen, plajda da her yerde olduğu gibi şık ve fenomen olmak isteyen kadınlara hitap ediyor.

Koleksiyonun en çarpıcı modellerinden olan Karina, narçiçeği ve siyahın müthiş uyumluluğunu sergiliyor. Bikininin hem üst hem de altında yer alan çapraz detaylar plaj modasını yakından takip edenlerin favorisi olacağa benziyor.

Maddy bikini ise, her zaman seksi, şık ve iddialı görünmeyi seven kadınlar tarafından tercih edilebilecek bir model. Bakışların tümünü üzerine toplayacak olan Maddy, göğüs kısmından gelerek sırta uzanan askılara sahip bikini üstü ve kenarlarında ince şeritlere sahip bikini altıyla dikkat çekiyor.

Jewels bikini, siyah üzerine işlenmiş altın renkli pullarıyla tüm gözleri üzerine toplarken, Sparkle, romantik dantel görünümüme sahip deseni ve altın rengi payetleriyle öne çıkan bir model. Bando üste sahip her iki bikinide de göğüs kısmında yer alan dekolte detayı şık bir görünümü garantiliyor.


50’lerin nostaljik ruhu Penti mayo ve mayokinilerle yeniden yorumlanıyor. Adriana mayokini bel kısmı açık modeli ile kadınların olduğundan daha ince görünmesini sağlıyor. Göğüs kısmından gelerek boyunda birleşen askılarıyla Adriana, yaz aylarının kurtarıcı parçası olmaya aday.


Maya Suit; tek omuz modeliyle podyumlardan plajlara taşınıyor. Bel kısmındaki transparan çizgiler ile farklılaşan tasarımıyla klasik bir mayodan çok daha fazlasını sunuyor.

Golda Mayokini ise dantel görünümü ve bel kısmı açık modeli ile bu yılın hit mayosu olmaya hazırlanıyor.

Penti 2013 Plaj Koleksiyonu”nda yer alan,  mayo ve bikinilere uygun plaj kıyafetleri, çantalar ve havlular da plajlardaki şıklığı garantiliyor.


Bu arada Penti mağazalarında %50’ye varan indirim başlamış, tatile gitmeden mutlaka uğrayın derim.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

✎ Dileklere kavuşmanın etkili yolunu öğrenmek istiyorsanız tıklayın.

0 Yorumlar

Dershane Ankara **** Kızılay Dershane
Bumerang - Yazarkafe